Diákpárbaj

Az ART Kulturális Egyesület hagyományteremtő szándékkal indította útjára a város középiskolásainak szóló „Diákpárbaj” című vetélkedősorozatot, kezdetekben a Takarodó úti Bahnhoffban (Ma FEZEN Klub), várták az érdeklődő diákcsapatokat és szurkolóikat.

A vetélkedőn számtalan ügyességi, sport, és műveltségi feladat várt a diákokra. A témakörök között szerepelnek a tananyagban fellelhető különleges ismeretek, de szükség van némi leleményességre, kreativitásra is, emellett ismerni kell a város kulturális és sportéletét. Természetesen a Házi Feladatként kapott ” produkciók” sem maradhattak el. Az első megmérettetések egyikén például musicalt kellett előadniuk a fiataloknak, majd a végén a hangulatot Fehér Adrienn és Jónás Andrea fellépése színesítette.

Ízelítő az egyik párbajról a Fehérvár Televízió archívumából:
Házi feladat “megoldások”: